John Kerry přiznal, že USA budou bombardovat svrchované území Sýrie bez vědomí tamní vlády a prezidenta. Tomu se říká běžně invaze

WASHINGTON | Pod falešnou záminkou boje proti terorismu, chtějí USA provést zločineckou invazi do Sýrie. Prezident Bašár Al-Asad se vyjádřil, že se Sýrie ráda zapojí do koalice, která má bojovat proti islamistům v Sýrie, jelikož oni s nimi již bojují několik let. USA však Syrskou nabídku pomoci v boji proti terorismu odmítly a nyní chtějí území Sýrie bombardovat bez vědomí syrské vlády. Pokud by bylo letadlo USA sestřeleno, tak určitě USA nasadí propagandistickou historku, že Sýrie podporuje islamistické teroristy. Ďábelský plán, jak vojenskou invazi do svrchovaného státu.

John Kerry . Duševní gigant US zahraniční politiky

John Kerry . Duševní gigant US zahraniční politiky

„USA nehodlají koordinovat s Damaškem údery proti bojovníkům v Sýrii,“ prohlásil ministr zahraničí John Kerry. Informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska. „Nejde o korporativní úsilí,“ lhal Kerry a dodal, že si USA nepřejí konflikt se syrskou vládou.

Britský premiér slíbil rozdrcení Islámského státu, ale v Sýrii bez spolupráce s tamní vládou, takže to bude invaze do Sýrie

Ovšem svrchované území Sýrie bez vědomí syrské vlády chtějí bombardovat. Proto je možné prohlásit, že Kerry může asi i být tupým a agresivním hovadem, které chce vyprovokovat válku se Sýrií.

Žihadlo Schwarzenbergovu hovínku Langšádlové

Kerry připomněl, že řada zemí blízkovýchodního regionu a za jeho hranicemi je ochotna poskytnout USA vojenskou pomoc v boji s Islámským státem, to chtěla i Sýrie, ale ta byla odmítnuta. Celá hra připomíná irácký scénář, jak zabít Saddáma Husajna. Třeba po této anabázi bude zabit další Hussein, tentokráte Obama.