V Paříži mu zakázali vystoupení. Jen řekl: Pochlapte se … muž by měl být mužem a žena ženou … proto máte koule, havloidi v Praze se na něj už také chystají

PRAHA | Světoznámý tanečník Sergej Vladimirovič Polunin v Paříži nezatančí. Opera zrušila své pozvání kvůli komentářům umělce na sociálních sítích. Hvězda baletu by však měla v dubnu vystoupit v Praze. Nezopakuje se i v Česku pařížský scénář? Pražská kavárna už se připravuje, informuje česká mutace webu světové zpravodajské agentury a rozhlasové stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Sergej Vladimirovič Polunin

A co tak vážného Sergej Vladimirovič provedl? Nic, je řekl pár slov, kterou jsou sice pravda, ale to si může dovolit už jen v civilizovaném ruském světě. V Evropě se za pravdu trestá. Posuďte sami: „„Pochlapte se, všichni muži, kteří tančíte balet. Na scéně už jedna baletka je, není nutné, aby byly dvě. Muž by měl být mužem a žena ženou. Mužská a ženská energie vytvářejí rovnováhu. Proto máte koule,“ napsal v prosinci na svém Instagramu.

Minulý týden tanečník v příspěvku na sociální síti zkritizoval lidi s nadváhou a rozhodně si nebral servítky. Vyzval totiž veřejnost, aby je fackovala pokaždé, když je uvidí. „Pomůže jim to a povzbudí je to, aby zhubli,“ dodal. No asi rád provokuje. Bude zajímavé pokud se do jeho kritiky v rámci pražských havloidů pustí i Pavel Novotný, který třeba i jako starosta vyhrožuje dlužníkům obce, že je psychopat a podobné hlášky má také za sebou. No vyslyšíte Sergeje Vladimiroviče a kdykoliv potkáte v Řeporyjích starostu tlustého jako prase, tak mu nafackujete?

Jak uvádí list The Guardian, tyto výroky tanečníka si nenechala líbit pařížská Opera, kde měl v únoru v inscenaci baletu Labutí jezero ztvárnit roli prince Siegfrieda, a zrušila své pozvání. Co to co společného s baletem? No ve Francii svobodu nehledejme, tam policie vraždí demonstranty, někteří po jejich péči přijdou o zuby, oko, či i ruku nebo nohu. Takže ruský baletní tanečník může být vlastně rád, že do Francie nepojede, jelikož by ho tamní policejní aparát či feminonacistické čarodějnice mohly kastrovat a pak by se již nemohl pochlapit, protože by neměl své koule.

Pražská havloidní kavárna deviantů je připravena…

Marin Mádl – havloidní deviant | repro: FB devianta MM

Hvězda světového baletu má letos vystoupit i v Praze, kde uvede představení Satori. Pro české publikum by měl zatančit až dvakrát, 18. a 19. dubna 2019 ve Fóru Karlín.

A jelita pražské havloidní kavárny již řádí a šíří lži a nenávist. Jakýsi vyšinutý Martin Mádl už po facebooku šíří dezinformace, lži a rusofobní propagandu, kdy ve své lži nepozná ani svastiku s runou a plete si jako správný deviant olizující mrtvolku Havla fašismus s nacismem, když píše: „V dubnu vystoupí v Praze hvězda ruského baletu: putinovský fašista. Plakáty s aluzí hákového kříže visí po městě.“ Asi jim utekl ze zločinecké Kliniky, či z klece ZOO, kde byl jako exponát poloprimitivního hominida.

Martin Mádl podle jeho údajů na teroristické síti facebook o sobě šíří, že vystudoval FF UK Praha a spravuje Ústav dějin umění Akademie věd ČR, v. v. i. a The Research Group for Baroque Ceiling Painting in Central Europe, takže se přiznává, že je to jen neužitečný a nadbytečný darmožrout.