Experiment se nezdařil? USA se rozhodly poslat do Afriky vojáky, aby bojovali s virem ebola

WASHINGTON | Americký diktátor a vůdce světového terorismu Barack Hussein Obama oznámil, že se rozhodl poslat do Afriky tři tisíce vojáků, kteří tam budou bojovat se smrtelnou horečkou Ebola. Jaké zbraně budou používat pro nemoci neuvedl, ale asi jeho armáda je geniální, že umí vést boj i s nemocí. O vyslání armády na boj vůči horečce informovala rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém zpravodajském serveru.

Prezident banánové republiky Hussein Ohava

Prezident banánové republiky Hussein Ohava

Podle Obamy mají vojáci zajistit zásobování regionu léky a materiálně-technickými prostředky a kromě toho zvýšit počet lůžek nezbytných pro izolaci a léčení nemocných. Ovšem budou ozbrojeni. Zástupci administrativy zdůraznili, že součástí plánovaných opatření bude kromě jiného zvláštní školení pěti set zdravotníků týdně a vytvoření v regionu 17 zdravotních zařízení, každé se stovkou lůžek.

V minulosti se podobné experimenty se syfilidou prováděly na afroameričanech přímo v USA. Všichni nakažení v rámci experimentu, jako i jejich ženy a děti, nebyli léčení a podlehli této nemoci. Dnes mají asi laboratoře přímo na africkém kontinentu.