Česká televize proti zákazu cenzury?

Diskuse o návrhu zákona na potírání cenzury na sociálních sítích pokračuje. Ale jak podotknul Martin Konvička, daleko horší problém je Česká televize, která je jedno velké FAKENEWS.

Eva Hrindová | foto: archív autorky

Neuvěřitelně nechutným způsobem nálepkuje lidi a drží volené politiky pod krkem. Takové vydírání je už skoro na žalobu. Ale politici drží a ještě nastavují tváře…

Jak jinak si vysvětlit bezproblémové schválení výroční zprávy České televize. Co tím politici vysílají k nám voličům? Že se i nadále nechají vydírat partičkou spřízněných duší, která velmi slušně žije z našich peněz. Projednávání výroční zprávy se účastnil třeba Jan Svěrák a Ondřej Vetchý. Pokud by si někdo dovolil položit dotaz na efektivitu hospodaření, hned by asi umělci vystartovali do boje.

Česká televize je tedy posvátná kráva, kterou si pasou někteří vyvolení a ti, kteří by ji měli kontrolovat a měli by tak zastupovat naše zájmy, se jen pokorně krávě klaní a plazí u nohou.

Jediný, kdo hlasoval proti, byli dva poslanci SPD a jeden komunista se zdržel. Co můžete od těchto věrolomných politiků čekat v jiných kauzách? Jak budou hájit vaše zájmy? Pohrozí jim někdo z ČT a oni stáhnou ocas a budou mlčet? To jako fakt?