Vraždil v domově důchodců. Už je v cele

ROKYCANY | Kriminalisté na Rokycansku vyšetřují násilnou smrt dvou starších lidí. K události došlo v domově důchodců v obci Břasy na Rokycansku. Policie pachatele ještě v noci zadržela. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Ilustrace

Policie hlášení o nálezu dvou mrtvých těl přijala ve středu po deváté hodině večer. Podle Blesku byli na místě nalezeni starší muž a žena. Mrtvého muže policisté našli v jednom z pokojů, tělo ženy leželo na sněhu venku před domem.

Případ vyšetřují krajští kriminalisté: „Nyní prověřují veškeré skutečnosti a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy,“ uvedla policejní huhlalka Pavla Burešová.

„Abychom nenarušili průběh trestního řízení, nebudeme zatím k případu zveřejňovat žádné bližší informace,“ oznámila Burešová. Potvrdila také, že dnes po sedmé hodině ranní byl zadržen podezřelý pachatel, který měl v domově důchodců zabíjet.

Domov důchodců leží na okraji Břas. Na místě stále pracují kriminalisté, kteří mimo jiné vyslýchají i ostatní klienty zařízení.

Reklama: