V mešitě ve Francii legitimovali ozbrojený džihád

GRENOBLE | Kvůli obavám z potencionálních teroristických útoků ve městě Grenoble na jihovýchodě Francie dočasně zavřou mešitu, ve které imámové volali po ozbrojeném džihádu. O děsivé zprávě, jako z Blízkého východu informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Ale pozor jedná se o Francii – Výsledek islamizace, že budou řezat hlavy masově v ulicích měst západní Evropy?

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com

Místní prefektura uvedla, že mešita Al Kawthar, která se nachází v hustě obydlené oblasti Rue de Trembl v Grenoble, se stala úrodnou půdou pro šíření „myšlenek a teorií, které vyvolávají násilí, nenávist a diskriminaci“. Tvrdí, že imámové legitimizovali „ozbrojený džihád … šáriu a diskriminaci žen.“

Kázání imámů vyvolávalo nenávist vůči těm, kteří praktikují jiné náboženství. Podle francouzských médií při tom každý den navštívilo Al-Kawthar více než čtyři stovky mu-slimáckých sviní, pro které je povinnost jinověrce a kafíry (nevěřící) vraždit, tak jak jim to přikazuje Mohamed a Korán.

Mešita bude nyní zavřená šest týdnů a její aktiva budou zmrazeny. Za tímto účelem orgány z Grenoble uplatnily zvláštní francouzský zákon, který se týká prevence teroristických činů a hrozeb pro národní bezpečnost.

Ve městě, které je domovem více než 162 tisíc obyvatel, se podle místních mu-slimáckých webových stránek nachází 20 mešit včetně Al-Kawthara. (!!!) Dvacet mešit? To je Francie nebo Saúdská Arábie? Kde se tady ten dobytek bere?

Reklama: