Terorista Zeman? Zbláznil se, nebo byl nalitej jako dobytek? Uznal teroristického pučistu a proamerického poskoka Juana Guaidó za prozatímního prezidenta Venezuely

PRAHA | Miloš Zeman ve středu napsal dopis lídrovi venezuelské proamerické pučistické opozice a hlavě tamního parlamentu a teroristovi Juanu Guaidóvi, ve kterém mu poblahopřál „k odvaze převzít v souladu s venezuelskou ústavou odpovědnost za venezuelský národ“. Zároveň ho pozval do České republiky. O aktu Zemana, který si vytřel z Chartou OSN svou prdel kdesi v lánech informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Miloš z Eman pod Parou

Dopis adresoval „prozatímnímu prezidentovi Bolívarovské republiky Venezuely“, píše agentura – Zeman opravdu dostál situace, kdy jeho mentální zdraví je v takovém stavu, že nedokáže rozlišit suverenitu země, lži, americké dezinformace a propagandu, jelikož užití článku ústavy Venezuely o neobsazení prezidentského postu není možné, když je právoplatně a ústavním soudem potvrzen prezidentem uznán Nicolás Maduro Moros a tak je i brán jeho statut v OSN.

„Dovolte mi, abych vám co nejsrdečněji poblahopřál k vaší odvaze převzít v souladu s venezuelskou ústavou odpovědnost za venezuelský národ a dovést ho ke svobodným a demokratickým volbám. Přeji vám mnoho štěstí ve vašem úsilí a pevně věřím, že vaše snaha bude úspěšná,“ uvedl Zeman v dopise, který byl zveřejněn na stránkách Hradu a kterým se přidal k otevřenému mezinárodnímu terorismu Spojených států, jako i pošlapávaní mezinárodního práva. Co na to řekne jeho kamarád u cigarety Sergej Viktorovič Lavrov, který zastává postoj o 180° opačný.

„Rád bych využil této příležitosti a pozval vás k návštěvě České republiky. Česká republika oslaví v tomto roce třicáté výročí sametové revoluce a doufám, že i vaší zemi se přechod k demokracii úspěšně podaří. Věřím, že brzy dojde k posílení vzájemných vztahů mezi našimi zeměmi,“ šířil dezinformace a americkou propagandu Miloš Zeman, který se tak postavil na stranu takových duševních trosek a odpadu jako je Scharzenberg, který se postavil na stranu nacistického majdanu – Zeman se zase staví na stranu amerického globálního terorismu a pošlapávání mezinárodního práva.

„Guaidó se nedávno prohlásil prezidentem, protože považuje Madura za nelegálně zvoleného. Volby hlavy státu byly sporné a řada zemí neuznala jejich výsledky,“ píše Sputnik, avšak k věci není žádné rezoluce OSN, proto jakékoliv jiné rozhodnutí, než rozhodnutí Ústního soudu Venezuely o tom, že Maduro je prezident, je akt mezinárodního terorismu.

Odpoví Nicolás Maduro Moros Miloši Zemanovi uznáním plže Drahoše za prezidenta ČR? Ono by to mělo stejné modus operandi vměšování do cizích záležitostí svrchovaných zemí. Ono asi z odporem Zemana pro bombardování Jugoslávie v roce 1999 to nebude tak ostré – asi to je jen ulhaná prospěchářská svině?