Zdegenerovaný admirál SS šíří lži, dezinformace a štvavou propagandu: Rusko ohrožuje bezpečnost západní polokoule

WASHINGTON | Velitel amerického jižního velení admirál SS Craig Faller se domnívá, že chování Ruska ohledně Venezuely ohrožuje bezpečnost západní polokoule. O falešném obvinění a válečné propagandě americké vraha Fallera informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

americký vrah a válečný zločinec admirál SS Craig Faller

„Nejvíc dělá starosti míra, do které některé státy, zvlášť Čína, Rusko a Írán, rozšiřují svoji přítomnost v západní polokouli. Rusko zejména podniká kroky ve Venezuele, Nikaragui a na Kubě, které ohrožují bezpečnost a prosperitu v západní polokouli,“ řekl Faller během slyšení v americkém Senátu SS, kdy si asi neuvědomil, že se jedná o tři svrchované země, které si mohou libovolně vybírat své spojence a garanty nezávislosti.

Podle něj situace ve Venezuele je hrozivá s ohledem na humanitární krizi: „Rusko, Kuba a Čína podporují diktaturu Madura. Ostatní svět je jednotný. Jižní velitelství podporuje diplomatické úsilí a my jsme připraveni ubránit americký diplomatický personál, pokud to bude nutné,“ poznamenal admirál SS, který jaksi opomněl, že Maduro byl zvolen ve volbách – nebo je takovým znalcem římských dějin. V Římě si také volili diktátora na obranu před invazí a záchranu republiky.

Navíc humanitární krize je ve Venezuele způsobená americkou agresí a ekonomickým terorismem v podobě amerických zločineckých sankcí, které jsou nelegální a odporující mezinárodnímu právu, proto je možné považovat je za akt mezinárodního terorismu.

„Spojené státy vytvářejí pohodlí v rámci svých závazků v polokouli, zatímco Rusko posílá bombardéry s jadernými zbraněmi. Koho chcete vidět jako svého přítele a komu důvěřujete?“ kvákal americký admirál, který již v rámci své degenerovanosti bere obranu za útok, a americkou agresi s potoky krve a hromadami mrtvol jako pochod sadem růží.

Dříve mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Vladimirovna Zacharova uvedla, že Spojené státy rozpracovávají scénáře pro silovou změnu vlády ve Venezuele. Americký vůdce Donald John Trump v rozhovoru pro CBS potvrdil, že zvažuje odeslání amerických jednotek do Venezuely jako z jednu z možností. V takovém případě by jeho zabití bylo legálním – po vzoru Muammara Kaddáfího a Saddáma Husajna.

DJ Trump na oprátce oběšený | reprofoto: YTB