Ruské čarodějnice v „kruhu síly“ proklely rusofoby. Nastane čas vymírání havloidů v Čechách?

MOSKVA | Nepřátelé Ruska, vězte! „K čertu s nepřáteli Ruska!“ Ruské čarodějnice provedly obřad na podporu prezidenta Ruské federace Vladimira Vladimiroviče Putina, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Ruské čarodějnice proklely nepřátele Ruska

kupina ruských čarodějnic se shromáždila, aby provedla obřad „kruh síly“ na podporu prezidenta Vladimira Vladimiroviče Putina. Čarodějky četly zaklínadla, aby zvýšily sílu Ruska a proklely jeho nepřátele.

Spolek čarodějnic, který se jmenuje Impérium nejsilnějších čarodějnic, provedl v úterý v Moskvě speciální obřad poté, co čarodějky zjistily, že prezident potřebuje trochu mimořádné podpory v boji proti zlým silám.

Četly z čarodějnických knih a použily svoji sílu, aby aktivovaly ruskou sílu a posílily ruského prezidenta, aby si dokázal poradit s mezinárodními problémy.

„Ten kdo poslouchá, ale neslyší, který hledí, ale nevidí, ten, který žil a bude žít, nezapomene moje slova: Povstaň, velká ruská sílo, ukaž cestu Vladimiru Putinovi pravdivě a poctivě, díky mým slovům,“ říkalo jedno ze zaklínadel.

Zakladatelka Impéria Aljona Polyna prohlásila pro ruská média, že ceremonie, která trvala okolo 20 minut, byla prováděna na podporu státu a prezidenta, jelikož on jen tváří Ruska. Polyna dodala, že hlavní cíl směřoval na zlepšení kvality života na Zemi skrze Rusko.