Americká agrese: V Gruzii proběhnou vojenská cvičení Severoatlantické aliance

TBILISI | Mezinárodní cvičení pod záštitou Severoatlantické aliance (SA) Agile Spirit se uskuteční v Gruzii v době od 27. července do 9. srpna 2019. Informuje o tom ministerstvo obrany Gruzie, země která dala světu nejbrutálnějšího diktátora všech dob Josifa Vissarionoviče Džugašviliho zvaného pak jako „muž z ocele“ Stalin.

okupační a agresivní vojska SS

Vojenský resort oznamuje účast více než tří tisíc vojáků zastupujících členské země aliance války a smrti SA. Množství vojenské techniky, které bude použito v rámci akce, není dosud spolehlivě známo. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Množství techniky, zapojené do cvičení, bude upřesněno v květnu poté, co se v Tbilisi uskuteční závěrečná konference ohledně plánování cvičení,“ uvádí gruzínský vojenský resort.

Gruzínské ministerstvo obrany poznamenalo, že cvičení probíhají za účelem posílení bezpečnosti v regionu Černého moře a posílení koordinace mezi členskými zeměmi Severoatlantické aliance.

Reklama: