Nemusíte mít Okamuru a SPD v oblibě, ale toto byste měli vědět

Na tomto odkaze najdete video, které vám doporučuju si poslechnout. Poslanec Tomio Okamura uvádí na pravou míru všechny možné lži, které o něm a o hnutí SPD média a politici šíří.

Eva Hrindová | foto: archív autorky

Nemusíte být volič SPD ani fanoušek Tomia Okamury. Pokud jste ale fanoušek spravedlnosti a férovosti, nenechají vás jeho slova v klidu. Jak je možné, že si mohou někteří politici a média dovolit tak bezostyšné lži?

Jak je možné, že různí garanti demokracie a práva, k tomu mlčí? Nesnáším nálepkování, lhaní a manipulaci. Ale SPD není stranou, která se tohoto dopouští.

Znám plno lidí, kteří při vyslovení jména Okamury pomalu plivou krev a štítí se byť jen vyslovit jeho jméno. Ale s fakty jsou hrubě na štíru. Neříkám, že mají lidé Tomia Okamuru milovat a volit ho.

Jen žádám o chladný rozum a racionalitu – každý politik a každý občan této země si zaslouží férové jednání. Proč mají být jen někteří vláčeni bahnem pomluv? Proč to občané schvalují? Co kdyby oni byli na místě takto neprávem poškozovaných občanů? Jak by se jim to líbilo?

Říká se – nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali tobě. myslete na to u každého nepodloženého plivnutí a osočení!