Kouří Metnar Američanům jako poslední děvka? Kdy stáhneme expediční sbor z Afganistanu? Až nám to diktatura z Washingtonu dovolí

PRAHA | Ministr obrany a bývaly tupý fízl Lubomír Metnar prohlásil, že v případě, že se z Afghánistánu stáhne americká armáda, Češi ji budou následovat. Tím prokázal, že jsme jen porobení otroci americké diktatury, když nemá koule nařídit stažení expedičního sboru z Afganistanu bez dovolení Spojených států (SS). „Čo s takym ministerm?“ otázal Terazky Babiš: „Odstreiliť?“

Kouří tupý fízl Metnar Američanům jako ta poslední děvka?

Poskok Metnar se zmínil i o nákupu dalších letounů Casa a elektronice značky Huawei na rezortu obrany. Nevyhnul se ani tématu případného umístění amerických vojenských systémů na území České republiky. Prostě žvanil a žvanil, tak jak bývalý věšák na policejní uniformu umí. Tvor bez mozku a inteligence. Poslušný pejsek, který líže americké prdele a kouří Američanům jako poslední děvka.

„Pokud z Afghánistánu odejdou Američané, odejdeme také,“ uvedl pokus o ministra obrany Lubomír Metnar, když odpovídal na otázku hovnometu mediální žumpy Novinky.cz, zdali se česká armáda chystá odejít ze země, kde dlouhodobě působí. Metnar s americkým semenem v tlamě upozornil, že odchod je podmíněn tím, že se v Afghánistánu po případném odchodu nezhorší bezpečnostní situace.

„O možném stahování vojáků z misí ze Sýrie a Afghánistánu mluví pan prezident Trump. Je to apel, který vyslal, ale k faktickému stažení vojsk povede dlouhá cesta,“ cituje portál slova Metnara. Otázka stahování vojáků je podmíněna výsledky jednání s Talibánem,který rozhodne zda bude co stahovat, nebo všechny okupanty v zemi pošle rovnou k čertu v cínových rakvích.

Bývalý tupý fízl a nyní jen tupý ministr Metnar se v rozhovoru také dotkl plánů na nákup nových letounů Casa, aby bylo možné zvýšit jejich počet ze stávajících čtyř kusů: „Máme čtyři letouny Casa. Jeden je na Sinaji, jeden je záložní, jeden je pro armádní výcvik a další také, který se navíc ještě podílí na přeletech vládních a ústavních činitelů,“ řekl polomozek Metnar s tím, že čtyři letouny jsou příliš málo. Resort obrany z toho důvodu plánuje pořízení dalších dvou letadel.

K aktuální kauze okolo technologií čínské značky Huawei Metnar prohlásil jako už zcela totální blbeček, že přístrojů této značky je na Ministerstvu obrany málo.

„V resortu se používá velmi malé množství telefonů značky Huawei,“ cituje portál slova Metnara. Ten dodal, že jeho ministerstvo nyní čeká na dopadovou analýzu ohledně technologií značky Huawei. Telefonům této značky bylo znemožněno přistupovat do aplikace mobilní kancelář, řekl ministr. „Musíme být neustále bdělí, protože se nemůžeme tvářit, že kybernetické hrozby neexistují, naopak,“ šířil konspirační teorie poloblb Metnar.