Admirál SS volá po útočné válce na Čínu a Rusko

WASHINGTON | Velitel vojenských námořních operací vojenského námořnictva Spojených států (SS) admirál SS John Michael Richardson vyzval Washington, aby začal ofenzívu na Rusko a Čínu. Jak oznámil The Business Insider, prohlásil to v průběhu svého vystoupení v Atlantické řadě. O otevřené výzvě k americké útočné válce, což je válečný zločin, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

John Michael Richardson – Americký zdegenerovaný zmrd a válečný zločinec vyzývající k útočné válce

Krvežíznivý magor Richardson obvinil Rusko z blokování Azovského moře, a také ze zvyšování námořní přítomnosti ve východním Středomoří. Čímž přiznal, že na podzim tam ukrajinští nacisté spáchali provokaci, jelikož Azovské moře je vnitrostátním mořem a nikoliv mezinárodním.

Když odpověděl na otázky o růstu nebezpečí ve světě, vyzval admirál Spojené státy , aby se projevovaly více agresivněji vůči Moskvě a Pekingu. Podle něj poté, co Rusko zesílilo kontrolu klíčových vodních magistrál, tak pro Spojení státy nastal čas zasadit úder jako první, podotkl. Kdy tím vyzývá k válečnému zločinu útočné války, tak jak je zná mezinárodní právo a Charta OSN.

„Myslím si, že by bylo skvělé, kdybychom mohli donutit Rusy, naše konkurenty, k reakci na naše první kroky . Občas dává hra na bílé straně šachovnice přednost,“ řekl zdegenerovaný americký zmrd Richardson, který je patrně duševně chorý, jelikož napadení Ruské federace, byť na moři by znamenalo vymazání celých Spojených států z povrchu zemského.

Reklama: