Přivandrovalý kriminálník žádal v Turecku o azyl. Nedostal dávky, tak vraždil

Vidíme další důsledek šílené politiky masové imigrace a multikulturalismu. Čtyřiatřicetiletý Turek, který žádal v Rakousku o azyl, ubodal úředníka kuchyňským nožem, protože úředník mu odmítl vyplatit azylantské dávky, na které neměl nárok…Imigrant přišel na sociální úřad a požadoval po řediteli Andreasovi G. (50), aby mu úřad začal vyplácet dávky pro žadatele o azyl.

Tomio Okamura | repro: FB

Muž ale na ně neměl nárok a odešel s nepořízenou. Zanedlouho se vrátil a šel přímo do kanceláře ředitele ve třetím patře najisto. Andrease G. několikrát bodl a ten na místě zemřel. Vrah byl zadržen, podle policie neprojevil žádnou lítost, vyšetřovatelé tvrdí, že to byla chladnokrevná vražda.

Šokující je, že tento Turek měl od roku 2009 zákaz pobytu v zemích Schengenu kvůli své rozsáhlé trestné činnosti. Nelegálně se vrátil do Rakouska a úřady s ním přesto, že uvedené informace měly, zahájily řízení o azyl!

Schengenský systém bohužel znamená, že kromě slušných občanů evropských zemí se mohou přes hranice volně pohybovat i zločinci a teroristé, aniž by je kdokoli zkontroloval.

SPD podporuje bezvízový styk a volné cestování občanů vyspělých zemí, ale nikoliv občanů rozvojových či muslimských zemí. A současně s hraničními kontrolami, aby byla zajištěna bezpečnost českých občanů a abychom mohli případně zadržet teroristy a zločince na našich hranicích. Uvědomme si, že potenciální islámští teroristé jsou jen kousek od našich hranic a někteří se na našem území i pohybovali.

Připomínám také, že SPD již podalo do Sněmovny zákony na zákaz islámského zahalování na veřejnosti i zákaz propagace nenávistné muslimské ideologie. Podpořte prosím hnutí SPD ve volbách a nic takového se u nás stávat nebude.