Jede Pompeo do střední Evropy za účelem, aby si poskoky nechal líbat prsten

WASHINGTON | Tento týden se americký ministr zahraničí Mike Richard Pompeo vydá na návštěvu střední Evropy. Popeo je bývalý ředitel vrahů CIA. Podle listu The Financial Times se bude snažit zamezit růstu čínského vlivu. Washingtonu dělají mimo jiné starosti i aktivity čínské společnosti Huawei, kterou podezřívají ze špionáže. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Obvinění Huawei jsou však falešná a bez relevantních důkazů.

Mike Richard Pompeo – americký degenerovaný zmrd

Americký zločinec M. R. Pompeo navštíví Maďarsko, Slovensko a Polsko. Tyto země jsou součástí čínské iniciativy 16+1, která sdružuje Peking a země střední a východní Evropy. Americkým kolonizátorům Evropy dělá starosti obchodní pronikání Číny do tohoto regionu, stejně jako investice do místní infrastruktury.

Dále ve Spojených státech (SS) obávají, že čínská rozvědka prostřednictvím produktů firmy Huawei provádí v těchto zemích špionážní aktivity.

Podle The Financial Times američtí vládní představitelé upozorňují na to, že velké množství malých a středně velkých zemí ve střední a východní Evropě, z nichž mnohé mají větší sklon ke korupci, mohou dovolit Číně, aby pronikla do klíčových odvětví a prosazovala svůj vliv uvnitř Evropské unie, cituje Sputnik americkou propagandu založenou na falešných obviněních, které zavání až konspiračními teoriemi, které šíří americká administrativa.

„Dělá nám větší starost čínská přítomnost, přítomnost Huawei, ve střední a východní Evropě než v západní Evropě,“ cituje FT vysoce postaveného amerického funkcionáře.

Reklama: