Presstituti ČT se snažili přebít vlastenecký projev Orbána EUhujerskou propagandou

OSTRAVA | Maďarský premiér Viktor Orbán v nedělním výročním poselství ohlásil plán finanční podpory pro rodiny s dětmi. Projev nenechala bez povšimnutí ani Česká televize, ale to, jak o něm informovala, přilákalo pozornost poslance SPD Lubomíra Volného. Podle něho se totiž ČT dokonale vlastenecké poselství pokusila přebít EUhujerskou propagandou. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Poslanec Volný proti propagandě havlidního hovnometu ČT

„V Evropě se rodí méně a méně dětí. Odpovědí Západu je přistěhovalectví. Za každé chybějící dítě přijde nové a čísla budou zase v pořádku. My ale o čísla nestojíme, my potřebujeme maďarské děti,“ řekl maďarský premiér ve svém poselství.

Viktor Orbán ohlásil sérii daňových a finančních benefitů, které mají za cíl pomoci rodinám s dětmi. Rodiny s minimálně dvěma dětmi získají dotované půjčky k pořízení bydlení. Rodiny se třemi a více dětmi by měly obdržet dotaci ve výši 2,5 milionu forintů (200 000 korun) na nákup auta se sedmi a více sedadly. Všechny ženy mladší 40 let, které se poprvé vdávají, budou mít nárok na půjčku 10 milionů forintů (800 000 korun) s nízkým úrokem. Kromě toho ženy, které budou vychovávat nejméně čtyři děti, budou navždy osvobozeny od daně z příjmu.

„Tohle je naše odpověď Maďarům, ne přistěhovalectví,“ dodal. „Slyšíte a nebo v projevu Viktora Orbána čtete něco špatného? Já ani slovo. Vše bych ihned podepsal. Ne tak naši presstituti v ČT,“ napsal Volný na své stránce na Facebooku.

Poslanec označil Orbánovo poselství za dokonale vlastenecké a čisté, které se dle jeho názoru Česká televize pokusila přebít vlastní EUhujerskou propagandou.

„Právě pod Orbanovým vedením se vztahy mezi Budapeští a Bruselem čím dál častěji vyostřují. Kritiku unie se maďarský premiér nebojí vztáhnout na celou Visegrádskou čtyřku. A o co chladnější vztahy s Bruselem, o to vlídnější přijetí v Moskvě,“ uvádí se v reportáži ČT.

Viktor Orbán – únor 2019

Slyšíte a nebo v projevu Viktora Orbána čtete něco špatného?Já ani slovo.Vše bych ihned podepsal.Ne tak naši presstituti v ČT.Máte – li čas a silné nervy, podívejte se na celou presstitutí reportáž ČT, která se toto dokonale vlastenecké a čisté poselství opět pokusila přebít vlastní EUhujerskou propagandou.Od 6:35 zde:https://www.ceskatelevize.cz/porady/10316155327-horizont-ct24/219411058050211/Neúspěšně.Mgr. Lubomír Volný

Zveřejnil(a) Mgr. Lubomír Volný dne Pondělí 11. února 2019