Zločinec Soros označuje vlastence za vnitřní hrozbu; Babiš ho podporuje?

Nechvalně známý podporovatel liberální přistěhovalecké politiky George Soros, který financuje po celém světě podvratné politické neziskové organizace, vyzval Evropu, aby se probudila.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Ve výzvě s názvem „Evropo, prosím, probuď se!“ vyzývá Soros, aby se současné vládnoucí elity vypořádaly s námi euroskeptiky. Označuje vlastence za vnitřní hrozbu a protievropské síly. Připomenu, že také premiér Andrej Babiš veřejně podpořil George Sorose, když prosazoval přemístění Sorosovy univerzity z Budapešti do Prahy.

Také já bych byl moc rád, kdyby se Evropa probudila. Ale jiným směrem. Je nejvyšší čas, abychom dali Bruselu najevo, že současné směřování EU se nám zajídá. Je to stále dokola. Ti samí lidé, kteří by nejraději zaplavili náš kontinent migranty z Afriky a zemí Blízkého východu, označují vlastenecké síly za škodnou. Rozum mi nad tím zůstává stát. Přitom, kdo si přeje ve skutečnosti zničit Evropu, když ne právě multikulturalisté a příznivci politicky korektnost typu Sorose?

Euroskeptickým silám naopak na budoucnosti Evropy z celého srdce záleží. Nepřejeme si nic jiného, než aby si náš kontinent zachoval svoji identitu a jeho státy svůj národní charakter. Na oplátku jsme označování médií a politickými odpůrci za nácky, rasisty apod. Těší mě, že čím dál tím víc lidí přestává těmto dehonestujícím nálepkám věřit a utváří si názor na hnutí SPD na základě svých vlastních poznatků a zkušeností. Pravda se ostatně už brzy ukáže. Volby do Evropského parlamentu se kvapem blíží. Počítáme s Vaší podporou!