V Německu prudce stoupl počet antisemitských činů

BERLÍN | Počet antisemitských trestných činů narostl loni v Německu téměř o deset procent a násilných útoků o více než 60 procent. Ukázala to ve středu zveřejněna statistika zločinnosti. Jedná se o přímou úměrou invaze mu-slimáckých prašivých psů do Německa, jelikož holocaust u muslimů nikdy neskončil a páchají jej nadála, kdy po ii. světové válce jej na Blízkém východě řídili přímo nacisté, kteří uprchli spojencům.

Amin al-Husseini a Adolf Hitler spojenci v Holocaustu

Německá policie zaznamenala loni 1646 trestných činů motivovaných nenávistí vůči Židům, uvedla vláda v odpovědi na interpelaci poslankyně německé strany Levice (Die Linke) Petry Pau. Mezi nimi je 62 násilných trestných činů, které si vyžádaly 43 zraněných – to je ve srovnání s rokem 2017 nárůst o šest fyzických útoků.

Německo, tak jako ostatní západní země, v posledních letech se znepokojením sleduje nárůst antisemitských nenávistných verbálních projevů a fyzických útoků.

Hromadný příliv většinou mu-slimáckých přivandrovalců do Německa, trvající od roku 2015, výrazně posílil antisemitské nálady, které na Blízkém východě nikdy neuhasly a jsou přímo exportovány do Evropy.

loading...
Reklama:
loading...