Registrované europartnerství Polčáka a Pospíšila

Když se spojují dva političtí giganti a veleduši v podobě TOP 09 a STAN, bude to v centrálách těchto stran důvodem k bujarým oslavám.

Jan Kopal | foto: Ivana Haslingerová

A když se k tomuto staronovému spolku bývalých partnerů připojí se svým obřím potencionálem také veleúspěšná Strana zelených, může tento subjekt začít snít o krásných 4 procentech, které jsou jejich cílovou metou.

Vedoucí tandem Stanislav Polčák – Jiřina Pospíšil je zárukou toho, že chlapci jsou již předem připravení a nagelovaní s cílem ještě hlouběji se zabořit do bruselské zadnice. Letos však konkurence podobných speleologů bude velká. Samí čestní, charakterní a všehoschopní svazáčtí eurohujeři.

Spřízněná mainstreamová média s ČT v čele tento krok oslavují a referují o něm jako o přelomové události letošního roku. Ve skutečnosti jde o kšeftík politických hokynářů jednajících v duchu pudu sebezáchovy.

Přesto přírodu neoklamou a stádo trubců se nerozmnoží a nezaloží funkční rodinu, i kdyby tento nonsens nakrásně legislativa EU implementovala do právního řádu České republiku.

Reklama: