Stop islámu znamená stop terorismu

PRAHA | Ne islámu v České republice. Stop islámu znamená stop terorismu. Hnutí SPD s hlubokým znepokojením sleduje informace v našich médiích, že na post nového šéfa pražské muslimské obce kandiduje Leonid Kušnarenko. Tento muslim by chtěl podle svého veřejného vyjádření dosáhnout toho, aby v Česku získali muslimští duchovní právo oddávat a působit ve věznicích. Informuje SPD.

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com

Podle politického hnutí Tomia Okamury česká muslimská komunita má také politické ambice. „Kušnarenko by si přál, aby vznikla politická strana, která by hájila zájmy českých muslimů. Také by chtěl otevřít v Česku muslimské školy a školky. Leonid Kušnarenko upoutal pozornost médií jako právník bývalého pražského imáma Sámera Shehadeha obviněného z podpory terorismu,“ stojí v prohášení.

Dále se dočteme, že tyto informace potvrzují naše dlouhodobě konzistentní názory, že vůbec není pravda, že muslimská komunita je v ČR umírněná, jak tvrdí někteří čeští politici, novináři a proimigrační aktivisté. Vedení českých muslimů je napojeno na radikální saudskoarabské wahhábisty, kteří propagují pravověrnou, tedy nenávistnou interpretaci islámu.

„Připomeňme předáka muslimů Vladimíra Sáňku, který šířil extrémně islámskou salafistickou knihu Základy tauhídu. Předseda Ústředí muslimských obcí v České republice Muneeb Hassan Alrawi ve svém kázání v brněnské mešitě vysvětloval, že období mezi sedmi a devíti lety je nejlepší čas na vštěpování lásky k islámu i nenávisti ke všem, kteří neuznávají Alláha, a děti, které se nechtějí modlit, mají rodiče s láskou bít. Ředitel Muslimské unie České republiky Mohamed Abbas v debatě na TV Barrandov prohlásil, že právo šaría je „moudré“,“ míní v SPD.

Hnutí SPD naprosto odmítá islamizaci České republiky. Ukazuje se, že islám je pro nás reálnou hrozbou. Proto jsme do Sněmovny již podali dva zákony – zákaz propagace islámské ideologie v ČR a zákaz islámského zahalování. Ostatní strany nám však hází klacky pod nohy. Není divu, když například předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček veřejně prohlásil, že „islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“ Tím Hamáček míní to, že islám trestá odpadnutí od víry i homosexualitu smrtí, ženy jsou v islámu podřadnými bytostmi, a že nevěřící mohou být dle islámu a dle největšího vzoru muslimů, proroka Mohameda, libovolně zotročováni či vražděni? To je odporné a odsouzeníhodné.

Volte prosím SPD a zabráníme tomu, aby Česká republika byla islamizována stejně jako státy západní Evropy. Islám v naší krásné zemi nechceme. Stop islámu znamená stop terorismu!