Rozhodli bojovat proti pedofilům. Teď je vyšetřuje zvrácený policejní dobytek

HELSINKY | Skupina finské domobrany, která si říká Ódinovi vojáci, zveřejnila video, v němž tvrdí, že zemi zaplnili „sexuální turisté“, kteří znásilňují ženy a děti. Proti těmto lidem hodlá bojovat. Policie se však domnívá, že se jedná o podněcování k násilí. Informuje o zvráceném postupu finského policejního dobytka světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Vojáci Odina

Finská policie a generální prokuratura vyšetřují, zda se autoři kontroverzního videa, ve kterém se vyhlašuje lov na násilníky a pedofily, představuje projev nenávisti a podněcování k násilí. Upozornil na to finský deník Hufvudstadsbladet. Zase se jednou dokazuje, že společnost je v prdeli, kdy místo toho, aby tento deviantní mu-slimácký dobytek lovila policie, tak jde proti svým vlastním lidem. Kdo obleče uniformu je normální?

Na videu, které je opatřeno anglickými a arabskými titulky, skupina zahalených mužů v maskách Guye Fawkese a s basebalovými holemi a řetězy tvrdí, že si na sociálních sítích vytvořili falešné profily, na kterých se vydávají za malé holčičky. Chtějí tak odhalit muže, kteří chtějí navázat sexuální kontakt s dětmi, píše agentura.

„Zaručujeme, že na naše rande jen tak nezapomenete A hej, nebojte se, nezavoláme na vás policii,“ říká mluvčí mužů. Na pozadí přitom hraje metalová hudba.

Video již bylo v rámci totalitní cenzury odstraněno z Facebooku a portálu Vimeo, je ale stále dostupné na profilu zakladatele Ódinových vojáků Mika Ranta na ruské sociální síti Vkontakte.

Podle kriminálního vyšetřovatele Pekka Hätönena, asi dementní lidské hovado, toto video lze označit za podněcování nenávisti k etnickým skupinám. Proto se hodlá obrátit na národní prokuraturu, která má na starosti vyšetřování projevů nenávisti na internetu. Pedofilové jsou etnická skupina? Od kdy? Finský policejní dobytek Pekka Hätönena by měl být kastrován, aby se takový podčlověk nemohl již dále rozmnožovat.

„Na videu muži tvrdí, že do jejich země vtrhli sexuální turisté. Vzhledem k tomu, že úřady s tím údajně nic nedělají, lidé musí bránit své děti vlastními silami. Dále tvrdí, že polovinu sexuálních predátorů, kteří útočí na nezletilé dívky, tvoří Arabové. Dodávají ale, že budou lovit i domácí pedofily a násilníky všech barev,“ čímž vyvracejí rasistické motivy, ale jen dokazují, že budou dělat práci policie, která sexuální násilníky evidentně chrání.

Reklama: