Heinz-Christian Strache vyzývá k boji proti islámskému antisemitismu

VÍDEŇ | Rakouský vicekancléř Heinz-Christian Strache představil velmi rafinovanou strategie boje proti islámu, islamizaci. Vyzval k boji proti islámskému antisemitismu, který je u islámu tradiční, co islám islámem jen. O chytré strategii rakouského politika, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Heinz Christian Strache

„Když to Strache postavil takhle, tak absolutně nikdo v Evropě, ale v podstatě ani nikde jinde nemůže takový boj označit za neonacistickou nenávist vůči islámu a ani za extremistické pravicové štvaní proti tomuto ‚mírumilovnému‘ náboženství,“ píše redaktor deníku Roman Bednár.

Heinz-Christian Strache tímto způsobem nestigmatizuje islám, ale stigmatizuje jen jeho antisemitské struktury (fakticky je ale celý islám antisemitský, kromě několika osvícených tolerantních muslimů).

Rakouský politik pozval ve středu večer do Wiener Kursalon Hübner několika významných intelektuálů a žurnalistů na diskusní večer, věnovaný tématu ‚Islámský antisemitismus.‘ Kromě nich bylo v sále ještě kolem osm stovek hostů. Vicekancléř řekl hned na úvod, že on a jeho vláda udělají vše, co je zapotřebí, aby oslabila politický islám.

Známý politolog a publicista Michael Ley řekl, že Evropa je naplno v sevření islámu a že už vůbec nebude otevřenou a svobodnou společností, ale se vracíme zásluhou islámu do období podobného času před 2. světovou válkou a že muslimský antisemitismus je aktuálnější než kdykoliv předtím. Podle něj je cílem mohamedánů učinit cely svět islámským.

Vicekancléř Strache na závěr diskuzního večera řekl, že jeho vláda bude přesně analyzovat a definovat, co všechno je radikální islám a co všechno se v něm ukrývá a potom to zakáže pomocí rigorózních zákonů.

Bude to zahrnovat i zakázání a zrušení četných islámských organizaci a uskupení, které jsou v Rakousku nebezpečně aktivní a také urychlené vyhoštění všech muslimských kazatelů, kteří hlásají a učí jen nenávist.