Katolická buzna Putna a jiní mu podobní by rádi cenzuru jako za Jakeše

Rád bych se vrátil k jedné nedávné věci. „Lepšolidé“ a sluníčkáři nám přináší zpět totalitu! Martin C. Putna, profesor Univerzity Karlovy, volá po odebrání licence TV Prima a TV Barrandov. A Parlamentní listy zase mají dle něho ztratit právo psát. Primu obvinil, že aktivisty a levicové extremisty z Kliniky představila jako „bordeláře a feťáky“, byť to místo bylo podle něj „úhledné a uklizené a bez drog“.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Putna také oficiálně podal podnět na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) proti TV Prima. Máme tady jasnou ukázku „tolerance“ ze strany sluníčkářů a „lepšolidí“.

To je typický příklad neomarxistického sluníčkářského myšlení: „Máš jiný názor než sluníčkáři? Musíš mlčet a nesmíš svůj názor říct!“ Pokud jde o Kliniku, všichni jsme viděli, jaký strašný nepořádek byl na Klinice a byly tam i výkaly…

Připomeňme jen, že se Martin C. Putna, který sám sebe označuje za „katolickou buznu“, zúčastnil demonstrace „Tahle Země patří všem – migranti vítejte (Refugees Welcome)“ v listopadu 2015. A roku 2015 také ironicky komentoval postoje politologa Petra Robejška tím, že k pozvánce na jeho přednášku připsal poznámku „Ruský šváb“. To učinil na akademické půdě!

Vidíme, že sluníčkáři mají plná ústa tolerance a svobody, ale běda, když má někdo jiný názor než oni! Tak podle nich musí mlčet a podle nich by snad bylo i nejlépe, aby neexistoval.

My v hnutí SPD se jasně stavíme proti nové totalitě, kterou nám tady chystají sluníčkáři! Abychom nežili ve státě, kde zakázali mluvit, zpívat a psát. Po komunistické a nacistické totalitě se nám totalita vrací nové sluníčkářské euro-unijní podobě… Tuto totalitu podporují mnozí politici ostatních stran, novináři, politické neziskové organizace a různí aktivisté.

Katolická buzna je Putna

Reklama: