Marija Vladimirovna Zacharova se vysmála hrozbám retardovaného Johna Boltona

MOSKVA | Tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Vladimirovna Zacharova okomentovala hrozbu poradce amerického prezidenta pro bezpečnost Johna Boltona, kterou adresoval nepřátelům venezuelského opozičního lídra Juana Guaida.

Skutečná velikost ztopořeného penisu Johna Boltona odhalena

Retardovaný imbecil Bolton napsal na svém Twitteru: „Ti, kteří se spiknou s Madurem na zničení venezuelských demokratických institutů, budou se budou stále potýkat s následky.“

Marija Vladimirovna Zacharova v reakci na prohlášení amerického politika na Facebooku citovala titulek z medií: „Bolton pohrozil následky těm, kteří budou podkopávat demokratické instituty Venezuely.“

„Asi svému zápisníku a peru?“ dodala. Dříve média informovala o případu s Boltonem, když v zápisníku poradce amerického prezidenta novináři uviděli poznámku „pět tisíc vojáku do Kolumbie“, která sousedí s Venezuelou a se kterou má Caracas nepřátelské vztahy.

DJ Trump podle medií také několikrát prohlašoval, že přemýšlí o vyslání amerických vojáků do Venezuely jako jedné z možných variant.

Zápisník retardovaného imbecila Boltona