Třináct delegátů jej nevolilo. Budou popraveni? Andy Babiš byl opět zvolen do čela ANOistů

PRAHA | Andy Babiš byl znovu zvolen do čela politické divize Agrofertu, které se přezdívá politické hnutí ANO, známé také jako Svědci Babišovi, či ANOisté. V čele totalitního agrolevicového hnutí tak bude bývalý StBák Babiš dva roky. Proti jeho zvolení bylo 13 delegátů. Budou popraveni Lidovými milicemi ANO za východu slunce?

Andy Babiš se zlobí – Kdo mě nevolil bude viset | repro: theworldnews.net/

Pro opětovné zvolení Andreje Babiše do čela strany na sněmu na pražském Chodově hlasovalo 206, 19 delegátů se zdrželo hlasování, proti vystoupilo 13 delegátů, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, s odkazem na bulvární Blesk.

Babiš před hlasováním promluvil o svých plánech. Chce, aby se Česko dostalo do desítky nejvyspělejších zemí na světě, skoncovat s byznysem množíren a sjednotit rozdělenou zemi, píše portál, což je projev jako Gustáva Husáka z 80. let minulého století – přednesen i stejným jazykem – českoslovenštinou.

„Proč nemám vyzyvatele? Hnutí mě asi ještě potřebuje,“ řekl v proslovu před hlasováním Babiš, který byl spolupracovníkem komunistické tajné policie StB pod krycím jménem Bureš, sám zrozený v bolševické rodině, kdy táta byl bolševický hajzl a máma bolševická děvka. Co z něj mohlo vyrůst?