Když chybí argumenty, nastupují lži a strašení Putinem

Vždycky mě vyloženě pobaví, jak si lepšolidé vysvětlují fakt, že ne všichni s nimi sdílí jejich postoje. Za vším vidí Putina, hybridní válku a další sluníčkářské „chemtrails“.

Eva Hrindová | foto: archív autorky

Absolutně nedokážou pobrat, že prostě plno lidí má jiný názor než oni, přemýšlí o věcech jinak a nenechají se opít rohlíkem veřejnoprávních médií. A protože to ve své aroganci nedovedou pochopit, vymýšlí si různé pohádky a bájná vysvětlení.

Paní na obrázku, která ve Francii demonstruje, je podle lepšolidí nejspíš obětí řetězových mailů a protože nemiluje moderní umění a není dostatečně cool, je asi prostě podle lepšolidí jen obyčejná buranka, která nechápe ty správné evropské hodnoty.

Fascinuje mě, jak si lepšolidé dovedou upravit realitu do svých představ. Jak ani na vteřinu nepřipustí, že jiné názory než ty jejich by mohly být oprávněné.

Paní na obrázku je jen důkazem, jak se lepšolidé mýlí. Důchodci už nemají co ztratit. Mohou si dovolit myslet vlastní hlavou, mají dost zkušeností na to, aby měli lepšolidi celého světa naprosto na háku!