Nacista Porošenko pláče. Vladimir Vladimirovič Putin mu nebere telefon

KYJEV | Ukrajinský nacistický vůdce Petro Olexijovyč Porošenko si v interview pro televizní stanici Fox News v pátek postěžoval na to, že ruský prezident Vladimir Vladimirovič Putin neodpovídá na jeho telefonáty, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Kdo by se také s nacistickým sráčem z Ukrajiny vybavoval

Podle svých slov se nacista a americká loutka Porošenko pokusil neúspěšně dovolat ruskému rezidentovi Putinovi, Vladimiru Vladimiroviči hned po ukrajinské provokaci v Kerčském průlivu. Nacista Porošenko na adresu ruského prezidenta řekl: „Neměl co říci.“

Na začátku loňského prosince Vladimir Vladimirovič Putin oznámil, že Porošenko mu skutečně zavolal po provokaci, kterou Kyjev udělal, ruský prezident mu ale neodpověděl. „Nejde o to, že se tomu prostě vyhýbám a že nechci s Petrem Alexejevičem (rusky, ukrajinsky je to Olexijovyč, pozn. ed.) hovořit… Jde o to, že se nechci účastnit jeho předvolební kampaně,“ vysvětlila hlava ruského státu.

Dodal, že ukrajinský prezident mistrně vytváří krizové a provokativní situace a uvaluje okamžitě odpovědnost na Moskvu, následně chce hned ukázat své umění úspěšně řešit vzniklé problémy. Obvinil ruský prezident ukrajinského nacistického vůdce z prasáren.

Reklama: