Podporujete islamizaci? Tak schvalujete vraždy homosexuálů

Hnutí SPD bývá sluníčkáři schválně nepravdivě označováno za homofobní. To ale není pravda. Politiku ohrožující životy homosexuálů totiž ve skutečnosti podporují paradoxně sluníčkáři. Ptáte se proč? Protože otevírají dveře masové muslimské imigraci. V islámu je dle práva šáría homosexualita trestána smrtí. To my samozřejmě naprosto odmítáme.

Tomio Okamura | repro: FB

Žádnou diskriminaci homosexuálů ani heterosexuálů neprosazujeme. Říkáme jasně a konzistentně, že nehodláme nikomu mluvit do toho, co kdo a s kým dělá ve své ložnici. Kdo co dělá doma pod peřinou, pokud to není nezákonné a nikoho to nepoškozuje, není starostí státu. Proto necítíme potřebu, řešit takové záležitosti na půdě Sněmovny.

Nemáme nic proti stávající formě registrovaného partnerství. Ale manželství je pro nás tradičně svazkem muže a ženy, jelikož pouze manželství muže a ženy dokáže plodit děti. Proto by měl stát rodinám s dětmi ekonomicky pomáhat, protože bez dostatečného množství dětí není dlouhodobě udržitelná ekonomika našeho státu.

Proto pro pracující rodiny s dětmi máme v SPD připravené výrazné slevy na dani z příjmu (40 procent u prvního dítěte a 70 procent u dvou dětí) a rodina se třemi a více dětmi, kde alespoň jeden z rodičů pracuje a bude mít čistý trestní rejstřík, nebude platit žádnou daň z příjmu (maďarský premiér Orbán má tu hranici stanovenou až u čtyř dětí). Stejně tak chceme zavést i výhodné novomanželské půjčky a podporu bydlení.

Čili my v SPD nejsme homofobní. A mnoho homosexuálů manželství pro homosexuály neprosazuje a řada z nich nám říká, že tyto požadavky sluníčkářských aktivistů na ně vrhají negativní světlo. Navíc, jak bylo řečeno, politiku, která může vést k vyvražďování homosexuálů, fakticky prosazují sluníčkáři. Islám likviduje homosexuály stejně tak, jak to dělali nacisté. Čili my naopak chráníme homosexuály a všechny ostatní skupiny včetně žen, židů i křesťanů, aby nebyli utlačováni islámem.