Fico: Pellegrini je dobrý premiér

BRATISLAVA | Předseda slovenských socanů veSměru-SD Robert Fico popřel tvrzení o sporech se slovenským premiérem Petrem Pellegrinim. Dnes o tom informuje zpravodajský server aktuality.sk. Pracovní vztahy mezi premiérem Petrem Pellegrinim (Směr-SD) a šéfem Směru-SD Robertem Ficem jsou zcela perfektní, tento tandem funguje. Prohlásil to Fico v diskuzi televize TA3 V politice. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Fico a Pellegrini mají v plánu vyhrát další volby

Informace o špatných vztazích jsou podle Fica lží: „Peter Pellegrini je mimořádně pracovitý, máme zcela perfektní pracovní vztahy, tento tandem funguje a to více vadí. Očekávám, aby podával nadále profesionální exekutivní výkon,“ uvedl Fico.

Pellegrini je podle něj dobrý premiér, politika však více patří podle Fica na stranickou půdu. Nepřejícím Směru-SD Fico odkazuje, že sociální demokraté chtějí vyhrát další parlamentní volby a opět sestavovat vládu. „Tandem Fico-Pellegrini / Pellegrini-Fico funguje,“ uzavřel šéf Smeru-SD.

Reklama: