Dnešní vedení zemí EU devastuje země EU

Ano, je to přesně tak! I já mám pocit, že Evropské unii především v poslední době vládne pokrytectví, naivita a neschopnost. Místo toho, abychom společně budovali Evropu regionu.

Ivo Valenta

Evropu, která bude chránit své historické kořeny, svobodu každého občana a díky ekonomické spolupráci přispívat k bohatší budoucnosti, dnešní evropští političtí pohlaváři a byrokraté šíří zhoubný multikulturalismus, ignorují novodobou okupaci starého kontinentu, nesmyslnými regulacemi a nařízeními svazují životy každého z nás a byrokratickými překážkami likvidují především malé a střední podnikání a veškerý obchod nahrávají do náručí obřích korporací.

A to je stav, se kterým se neumím smířit a budu burcovat všechny, abychom zastavili tuto devastaci Evropské unie. Pokud by se nám to totiž nepodařilo, nezničí to jen unijní společenství jako takové, ale nabourá to i kulturní základy, na kterých po staletí roste celá naše civilizace. Co myslíte, získá Evropský parlament po letošních volbách více takových odvážných europoslanců, co se nebudou bát pojmenovat věci správnými jmény?

Reklama: