Dnešní vedení zemí EU devastuje země EU

Ano, je to přesně tak! I já mám pocit, že Evropské unii především v poslední době vládne pokrytectví, naivita a neschopnost. Místo toho, abychom společně budovali Evropu regionu.

Ivo Valenta

Evropu, která bude chránit své historické kořeny, svobodu každého občana a díky ekonomické spolupráci přispívat k bohatší budoucnosti, dnešní evropští političtí pohlaváři a byrokraté šíří zhoubný multikulturalismus, ignorují novodobou okupaci starého kontinentu, nesmyslnými regulacemi a nařízeními svazují životy každého z nás a byrokratickými překážkami likvidují především malé a střední podnikání a veškerý obchod nahrávají do náručí obřích korporací.

A to je stav, se kterým se neumím smířit a budu burcovat všechny, abychom zastavili tuto devastaci Evropské unie. Pokud by se nám to totiž nepodařilo, nezničí to jen unijní společenství jako takové, ale nabourá to i kulturní základy, na kterých po staletí roste celá naše civilizace. Co myslíte, získá Evropský parlament po letošních volbách více takových odvážných europoslanců, co se nebudou bát pojmenovat věci správnými jmény?