Obama není kretén, Obama je imbecil; Vyzval celý svět, aby se spojil proti Rusku

WASHINGTON | V tradičním sobotním provolání k Američanům prezident USA zase mluvil o „ruské agresi“, proti níž hodlá spojit celý svět. Obama zdůraznil, že USA jsou „na správné straně dějin“, a tedy se musejí na tuto stranu postavit i všichni ostatní. Informovala rozhlasová stanice Hlas Ruska. O jaké agresi ovšem ten zhovadilý imbecil stále mluví? Poslední výroky jasně dokazují, že Obama není mentálně příčetný a byl by být izolován. Jeho prohlášení jsou jako za hluboké studené války.

Obama prosí o banán

Obama prosí o banán

Ve svém projevu v OSN 24. září Obama prohlásil, že akce Ruska na Ukrajině patří mezi hlavní hrozby míru. Americký prezident dal Rusko do jedné řady s epidemii Eboly a bojovníky Islámského státu. Tato vidí svět zkurvený blázen Obama, který krizi na Ukrajině sám vyvolal, Islámský stát je financován z USA a podezření na rozšíření Eboly taky padá na USA.

Obama prý vypadá jako opice s červeným zadkem. Takto píší o něm v KLDR

Otázka zní, kdy vtrhnou Američané do Bílého domu a toho imbecilního diktátora, který si říká Obama pověsí na první strom? Nebo se uklidní, když dostane bednu banánů?

Reklama: