DJ Trump odpověděl Sputniku. Presstitutky a jiné mrdky ze z toho posraly. Margarita Simonovna Simonjana se jim vysmála

WASHINGTON – MOSKVA | Západní novináři zaměřili svou pozornost na skutečnost, že zpravodajská agentura Sputnik položila otázku na tiskové konferenci po summitu ve Vietnamu, na kterou odpověděl americký prezident Donald Trump. Novináři celou věc patřičně okomentovali. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

DJT – uražený

Na tiskové konferenci, která se konala po setkání Trumpa a Kim Čong-una ve Vietnamu, zadala novinářka Sputniku otázku ohledně možnosti kontroly jaderných objektů KLDR. DJ Trump odpověděl, že představitelé Washingtonu budou schopni tyto kontroly úspěšně vykonat. Trump si nejprve postěžoval, že neslyšel otázku, proto ji musela novinářka Sputniku zopakovat dvakrát. Také se zeptal, o jakou agenturu se jedná.

„Ruská propagandistická agentura Sputnik právě položila Trumpovi otázku,“ napsal na svém účtu na Twitteru korespondent Yahoo News v Bílém domě.

​„Trump dokázal odpovědět na otázku ruské společnosti Sputnik. Samo sebou,“ uvedl na Twitteru Simon Marks, prezident a hlavní zpravodaj tiskové agentury Feature Story News.

​Věc zaujala také korespondenta Bílého domu Harryho Hortona, který na Twitteru také upozornil na to, že „Trump právě odpovídá na otázku ruské zpravodajské agentury Sputnik“.

Margarita Simonovna Simonjana: Zvykněte si, že Trump bude odpovídat na otázky Sputniku

Margarita Simonovna Simonjana | reprofoto: RT

Margarita Simonovna Simonjana, šéfredaktorka agentur Rusko dnes a RT, poradila americkým novinářům, aby se nevzrušovali tím, že americký prezident Donald Trump odpověděl na otázku agentury Sputnik, a doporučila jim, aby si na to zvykli.

Sputnik je Američany bez důkazu obviňován z propagandy a zásahu do věcí Spojených států.Novináři ze Spojených států a Velké Británie celou situaci vnímali poněkud emotivně. A okamžitě tak okomentovali skutečnost, že novinářka Sputniku mohla zadat Trumpovi otázku na tiskové konferenci po summitu ve Vietnamu a že Trump na ni odpověděl.

„Američtí novináři běsní na Twitteru vzteky nad tím, že se jejich prezident opovážil odpovědět na otázku Sputniku na briefingu v Hanoji. Moji přátelé, radši se tím nevzrušujte a zvykejte si na to,“ napsala Margarita Simonovna Simonjana.