Ewa Farna je skvělým vzorem pro dnešní děvčata

Ti, kteří jsou nejvíc populární, jsou také nejvíce normální. Podívejte se třeba na úspěchy Jaromíra Nohavici, ten opravdu nejede v multikulti propagandě.

Eva Hrindová | foto: archív autorky

Nebo Ewa Farna, ta mi udělala největší radost. Ona je tak normální a je skvělým vzorem pro děvčata – má normální postavu, vdala se za dobrého chlapce a čeká s ním dítě – v pětadvaceti! Tím silně vyráží triumfy z rukou všem šíleným feministkám.

Není třeba, aby celebrity největší úrovně (s největším vlivem na širokou veřejnost) propagovaly nějaké politické postoje. Stačí jen, aby byly dobrými vzory pro své fanoušky. Aby ukazovaly dobré příklady a jejich vliv je opravdu velký!

A tak děkujme každému skromnému herci, který se nestydí za to, že má normální rodinu, děkujme každému zpěvákovi, který se chová slušně a netlačí lidem do hlav nějakou ideologii. Děkujme každému populárnímu umělci, který dělá krásné věci a nestydí se za čistou krásu a lásku.

A děkujme každému, kdo projeví respekt lidem s různými názory a neplive kolem sebe nenávistné odsudky. protože takoví ukazují, jak je fajn být slušný a poctivý.

Proto sdílím píseň Ewy Farne a jejího muže, která je tak dojemně normální a krásná. Fakt takových pozitivních věcí potřebujeme víc… Protože to je to, co nejvíce ovlivňuje a podporuje lidi a dává jim odvahu být taky normální!

Reklama: