V Praze zatkli mezinárodně hledaného vraha

PRAHA | Světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes s odvoláním na policejní huhlalku Lenku Sikorovou informuje, že policie české metropole v pátek večer na pražském Žižkově zadržela mezinárodně hledaného muže. Pátrali po něm v Maďarsku, Nizozemsku a Srbsku pro několik vražd.

Za volantem byl policejní dobytek?

Uvádí se, že pražským fízlům se podařilo muže překvapit a zákrok byl proveden rychle a razantně. Následně bylo zjištěno, že zadržený disponoval padělanými doklady na jinou identitu a dvěma střelnými zbraněmi, municí a tlumičem. Situace byla komplikována tím, že kriminálník se maskoval parukou a brýlemi.

„Zadržený muž byl dodán do policejní cely a ze strany justičních orgánů bude probíhat řízení o jeho předání do vyžadujících států,“ kvičela ze sebe policejní huhlalka a šiřitelka policejní propagandy Sikorová, která tak parazituje na veřejných financích, jelikož je společnosti užitečná asi jako klobouček krávě.

Dále nositelka uniformy násilných deviantů oznámila, že všechny vraždy, ze kterých se bude dotčený muž muset zpovídat, byly spáchané střelnou zbraní.

Na závěr se podotýká, že úspěšnou operaci provedli A.C.A.B. Národní jednotky cíleného pátrání Policie České republiky ve spolupráci se zásahovou jednotkou Krajského ředitelství policie Středočeského kraje, kterému šéfuje zločinec a lidská špína.