Polská policie odklidila levicovou teroristickou špínu z Antifa, který blokovala vlastenecký pochod

VARŠAVA | Varšavská policie v pátek odstranila levicové teroristy a lidskou špínu z Antifa, kteří se zapojili do protestu a odsuzovali vlastenecký pochod na počest památky antikomunistických bojovníků Polska po druhé světové válce v takzvaném hnutí Prokletí vojáci.

Polská policie odklízí levicové teroristické hovno z Antifa

Zločinci z teroristického hnutí Antifa blokovali legální a povolenou akci zhruba tisícovky polských vlastenců, kteří pochodovali Varšavou s pochodněmi a zpívali o vzdání holdu bojovníkům. Antifa byla ve Spojených státech uznána FBI jako domácí teroristická organizace pro její radikálnost a páchání závažné kriminality. V Česku sympatizují s tímto zločineckým neomarxistickým hnutím Piráti, kteří jsou stejně jako Antifa jen placené děvky dědka Sorose.

Takzvaní Prokletí vojáci byli skupinou polských partyzánů, kteří vznikli ke konci druhé světové války při boji proti komunistické vládě Sovětského svazu pro osvobození Polska.

Zatímco většina partyzánů byla povražděna komunisty do roku 1948, někteří zůstali a bojovali proti komunistické vládě ještě téměř 20 let po skončení druhé světové války. Jejich svátek se v Polsku oslavuje 1. března.