Diktatura EU nám přikazuje peklo na talíři

EU diktuje České republice, abychom nekontrolovali kvalitu masa a jedli, co nám nařídí. Tak vedení EU (Evropská komise) hodnotí mimořádné české kontroly dováženého polského hovězího a kuřecího masa.

Tomio Okamura |reprofoto: FB

Naše opatření podle Bruselu svým rozsahem neodpovídají incidentu, kdy byla v mase opakovaně objevena salmonela. Tento týden budou členské státy EU hlasovat o zákazu a následném příkazu ukončení mimořádných veterinárních opatření v České republice, které jsou reakcí na dovážené nekvalitní kuřecí a hovězí maso z EU a u něhož se opakovaně našly bakterie salmonely. Česká republika má prý od takových kontrol upustit, píše komise v dopisu adresovaném Ministerstvu zemědělství ČR.

SPD jednoznačně tyto metody nátlaku ze strany EU odmítá. Problém je důsledkem takzvané společné zemědělské politiky EU. EU brání České republice ve výrobě vlastních kvalitních potravin a záměrně nás vystavuje závislosti na dovozu potravin ze zahraničí. Česká republika se musí od tohoto diktátu osvobodit. Prvním krokem muže být úspěch vlasteneckých stran v květnových volbách do Evropského parlamentu. Tam musí začít konec současné totalitní EU.

Reklama: