Vůdce SS Trump prodloužil zločinecké teroristické sankce proti Venezuele

WASHINGTON | Vůdce Spojených států a lídr světového ekonomického terorismu, bandita Donald John Trump prodloužil sankce proti Venezuele, uvádí se to v prohlášení, které zveřejnil Bílý dům.

DJ Trump na oprátce oběšený | reprofoto: YTB

„Situace ve Venezuele nadále představuje extrémní hrozbu pro národní bezpečnost a zahraniční politiku Spojených států. Z tohoto důvodu považuji za nezbytné prodloužit… nouzový režim v souvislosti se situací ve Venezuele,“ uvádí se ve zprávě vrchního amerického teroristy a zločince, který šíří světěm ekonomický terorismus a porušuje mezinárodního právo a Chartu OSN.

Z prohlášení válečného zločince a lidského zmrda Trumpa citovala světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. DJ Trump a BH Obama by díky své agresi vůči Venezuele měli stát před mezinárodním tribunálem, kde by měli čelit obžalobě vůči zločinům proti lidskosti a vysloužit si trest nejvyšší, třeba i hrdelní.

Tento dokument prodlužuje výnos o uložení sankcí vůči Venezuele, který byl přijat v březnu roku 2015 administrativou bývalého amerického zločince, teroristy, bandity a negerského zmrda Baracka Husseina Obamy. Podle stávajícího postupu vůdce SS každoročně podepisuje dokument o prodloužení sankčního teroristického režimu.