Bude Macron viset? O nás bez nás? Andy Babiš se pustil do francouzského magora Macrona kvůli migrační svoloči

PRAHA | Francouzský sexuální deviant, vrah a lidský šmejd v roli prezidenta Emmanuel Macron zveřejnil dopis všem občanům zemí Evropské unie (EU). Mimo jiné nabídl vytvoření azylového úřadu, který by rozhodoval za všechny členy EU. Český premiér Andrej Babiš v komentáři pro Parlamentní listy tento nápad ostře zkritizoval.

Andy Babiš si s francouzským zmrdem a vrahem Macronem vytřel parádně prdel

Jednalo by se o brutální diktaturu a likvidaci bílé rasy a o to zmrdovi Macronovi, který by dávno už za vraždy demonstrantů měl viset, především jde. Do voleb do Evropského parlamentu zbývá jen pár měsíců, proto si francouzský lídr pospíšil a obrátil se na občany členských států unie. Podle Babiše je tento projev francouzského lídra součástí předvolební kampaně. S tím ovšem v zemích V4 nepochodí a podobné řeči francouzského zmrda mohou vést k rozpadu EU.

Jak poznamenává portál Parlamentní listy, nejvíce odporu vyvolal Macronův návrh organizovat jednotný evropský azylový úřad, který by patrně v oblasti migrační politiky a udělení či neudělení azylu rozhodoval za všechny členy EU. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Uvádí se, že právo rozhodovat o těchto záležitostech je jednou z nejzásadnějších pravomocí pro většinu států.
Macron zdůraznil, že členové schengenu musí být solidární, což znamená společnou azylovou politiku se společnými pravidly přijímání a odmítání. Což je ohraná písnička německo-fancouzské dvojdy zmrda Macrona a svině Merkel, kdy s tím si i s Merkel Babiš vytřel prdel na poslední V4+Merkel, že jsme solidární dost, tím jak nás Západní koncerny vysávají ekonomicky.

Babiš v komentáři označil návrh francouzského prezidenta za nereálný: „Návrhy prezidenta Macrona jsou líbivě prezentované, ale jsou úplně mimo realitu. Už jsem vypozoroval, že když Francie říká více Evropy, myslí tím ve skutečnosti více Francie. Ale tak to přeci nemůže být. V Evropě jsme si všichni rovni,“ uvedl na adresu vraha Macrona, kterého si asi sami Francouzi ve žlutých vestách na nějakém krásném náměstí popraví.

Podle Babiše by se EU měla změnit, ale jiným způsobem, než to navrhuje Macron: „Brexit například není signálem ohrožení EU, ale důsledkem toho, že některé věci v Unii nefungují správně a nelze v nich dál pokračovat. EU se musí vrátit ke svým kořenům a v první řadě se soustředit na dokončení společného trhu, odstranění ekonomických bariér a řešení bezpečnostní situace,“ poznamenal Babiš.

Andy také nesouhlasil s tím, že Česko není solidární zemí: „Špatnou zkušenost mám například s tlačením jednotné azylové politiky na sílu. My se chceme sami rozhodovat, koho na své území pustíme. Není možné nechat otevřené hranice a nechat do EU proudit neprověřené lidi. A ať se nikdo nezaklíná tím, že ČR není solidární: přišli k nám tisíce lidí z Ukrajiny, ze země, kde se dodnes bojuje. A my jsme je přijali mezi sebe bez řečí a bez výmluv. Ale legálně na základě pracovního povolení a povolení pobytu,“ uzavřel.