Spalničky a lži o nich, jako i další propaganda o očkování

Ano – i sem zákeřně proniklo neočkované dítě a nakazilo celou továrnu! Proto je třeba náležitě kleknout na maminky, které zpochybňují vakcínu MMR a násilím jim děti naočkovat.

Eva Hrindová | foto: archív autorky

To je samozřejmě hloupost – vakcína prostě lidi nechrání a v dospělosti se mohou nakazit. Stačí jeden zahraniční dělník a je to… nakazit vás může i kontakt s právě naočkovaným dítětem!

Dříve to nebylo víceméně možné, protože děti po prodělané nemoci byly celoživotně imunní a nemohly tedy nemoc v dospělosti šířit. Dnes je naše kolektivní ochrana rozmetána v prach, protože dospělí jsou bez protilátek… Očkovat se začalo v roce 1969.

Dnes je nejlepší ochranou malé díte nenaočkovat a nechat ho projít nemocí. Takové dítě bude v dospělosti přispívat ke kolektivní ochraně svou imunitou vůči nemoci. Ti naočkovaní ji budou naopak ničit… Protože kdo z vás ví, jestli má dostatečné protilátky a nechá se přeočkovat? Přiznejte se! Než začnete chrlit nadávky na maminky nenaočkovaných dětí (kterých je nevýznamné množství), zjistěte si jak jste na tom vy!