Podporujeme britského politického vězně Tommyho Robinsona

Hnutí SPD podporuje Tommyho Robinsona. Propuštěný britský politický vězeň Tommy Robinson je skutečný bojovník za pravdu a svobodu. Stojí v úvodu prohlášení politického hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Tisková konference SPD

„Je to člověk, který bojuje za svobodu slova, a kterému jeho vlastní právo na svobodu projevu britské úřady upřely. Naše prolhaná média nejdříve naprosto ignorovala jeho existenci a nyní, když ho zná celý svět, tak ho označují za krajně pravicového extrémistu a xenofoba. On však pouze poukázal na fakta, kdy muslimští tzv. „uchazeči“ o azyl znásilňovali nezletilé dívky, za což byl následně uvězněn,“ píše se v prohlášneí.

Dále se dočteme, že nedávno také nasbíral kompromitující materiály na BBC, která manipulovala a manipuluje s fakty.

„Následně Tommy Robinson svolal velkou demonstraci právě před budovu BBC a tam tato fakta o lžích a manipulacích odvysílal přítomným demonstrantům na obří obrazovce. Probruselská média mají stejný společný záměr. Lhát lidem, manipulovat s informacemi a vytvářet falešnou realitu. Nyní britská cenzura smazala Tommymu Robinsonovi účty na sociálních sítích, které sledovalo více než milion uživatelů. Tím pádem nemá v současné chvíli téměř žádnou možnost jak se svými příznivci a sympatizanty svobodně komunikovat a sdílet s nimi svobodně své názory. To je pro SPD zcela nepřijatelné!“ uzavírají.