StBák Babiš si nakradl více než si DJ Trump vydělal

PRAHA – WASHINGTON | StBák Babiš se setkal s vůdcem Spojených států (SS) DJ Trumpem. Setkání trvalo více než hodinu a týkalo se diplomatických vztahů České republiky a Spojených států. Jedinečnost tohoto setkání však nespočívala jen v tom, že tito politici vedli rozhovor. V Bílém domě se totiž setkali jedni z nejbohatších lidí dnešní doby, píše Forbes.

Zloděj Babiš si nakradl více než si DJ Trump vydělal | repro: Forbes

Kdo by si jen myslel, že jeden z nejbohatších Čechů Slovák Andy „Bureš“ Babiš je podle časopisu Forbes bohatší než vůdce SS Trump.

Babišovo nakradené jmění se přitom odhaduje na 3,5 miliardy dolarů, zatímco majetek Donalda Trumpa činí jen 3,1 miliardy dolarů. A dokonce ani skutečnost, že Babiš klesl z 456. pozice nejbohatších lidí na světě na 617. příčku, neovlivnilo rozdíl mezi ním a Trumpem.

Americký vůdce se umístil na 715. místě. V rámci Spojených států jde o 259. příčku. I zde ho ale Babiš předběhl. Podle časopisu Forbes se totiž přivandrovalý zloděj ze Slovenska, který si říká Babiš, v České republice umístil již na druhém místě. „Prvenství patří Petru Kellnerovi,“ píše Sputnik.