Volbou SPD do Evropského parlamentu volíte vlastně i Marine Le Pen, Matea Salviniho a další z ENF

Euroskeptické vlastenecké strany po volbách do Evropského parlamentu posílí, můžou vytvořit druhou nejsilnější frakci a protiimigrační Liga italského ministra vnitra a našeho přítele Mattea Salviniho by se dokonce mohla stát druhou nejsilnější stranou europarlamentu.

Tomio Okamura

Ukazuje to prognóza výsledků květnových voleb, kterou začátkem týdne publikoval Evropský parlament. A sluníčkáři se už začínají bát úspěchu vlastenců v eurovolbách, protože vlastenecké strany budou moci udělat v Bruselu pořádné zemětřesení. Proto je třeba, abyste přišli k volbám do Evropského parlamentu 24. a 25. května! Pokud nechcete, aby Vám vládli Juncker, Merkelová či Macron, dejte prosím hlas hnutí SPD a společně s dalšími vlasteneckými stranami je pošleme, kam patří… Na politický hřbitov. A překonejme ve výsledku i tyto předpovědi, které čísla vlastenců vždy ponižují oproti skutečnému výsledku ve volbách.

Naši nepřátelé se tohoto úspěchu bojí a šíří nesmysly v tom smyslu, že by odpůrci EU neměli jít k eurovolbám a že stejně nic nezmění. Právě naopak! Z historie víme, že Palacký a spol. ve starém Rakousku uplatňovali neúspěšnou politiku pasivní rezistence, tedy nenastoupili do vídeňského parlamentu. Tím ale vůbec nemohli nic ovlivnit a ničemu nepomohli. Později uznali, že to byla chyba, a ve vídeňském parlamentu zaujali místa a prosadili dílčí úspěchy pro český národ, který mohl sílit, rozvíjet a dojít k plné nezávislosti v roce 1918. I my chceme blokovat v europarlamentu nesmysly do té doby, než se nám podaří Evropskou unii zrušit a domluvit dobrovolnou a rovnoprávnou spolupráci evropských národů.

Stejně tak je nesmysl, že v Evropském parlamentu nic neprosadíme. Naopak. Sluníčkáři se právě bojí, že euroskeptici v eurovolbách výrazně posílí. Hnutí SPD je součástí širokého vlasteneckého proudu hnutí Evropa národů a svobody, kam právě patří Liga našeho přítele Salviniho, rakouští Svobodní (FPÖ), kteří jsou v rakouské vládě, Národní shromáždění Marine Le Pen, která může být příští francouzskou prezidentkou, dále Strana pro svobodu Geerta Wilderse či Vlámský zájem, který patří k nejsilnějším belgickým stranám. Ale to není vše. Mimo naše hnutí MENF jsou i jiné vlastenecké síly jako německá AfD (které se bojí Merkelová), Orbánův Fidesz, polský PiS, Švédští demokraté…

Takže přátelé, přijďte k volbám do Evropského parlamentu, protože nyní jsou tyto volby opravdu rozhodující a nyní máme šanci otřást Bruselem. Pokud nechcete, aby Vám vládli Juncker, Merkelová či Macron, dejte prosím hlas hnutí SPD a společně s dalšími vlasteneckými stranami je pošleme, kam patří… Na politický hřbitov.

Evropský parlament je jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za svobodu a suverenitu České republiky – a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět. Nekandidujeme proto, aby naši poslanci v Evropském parlamentu kolaborovali s elitami Evropské unie. Kandidujeme v těchto volbách, abychom zastavili diktát neomarxistických globalistů ovládajících současnou Evropskou unii. A nejsme sami – ve spolupráci s vlasteneckými politickými stranami naší frakce jsme připraveni budovat novou formu spolupráce národních států Evropy. Spolupráci, která bude respektovat a chránit naší suverenitu, svobodu, kulturu a tradiční společenské hodnoty.

V Evropském parlamentu řekneme společně jasné:

 • NE likvidaci národních států a národů a vzniku jednoho multikulturního státu EU. Současná EU je nereformovatelná a stávající forma evropské integrace musí skončit.
 • NE dalšímu omezování práv občanů, včetně práva vlastnit zbraň.
 • NE novým regulacím a nesmyslným omezením podnikatelských aktivit.
 • NE podpoře imigrace.
 • NE toleranci k islamizaci Evropy.
 • NE pozitivní diskriminaci menšin a podpoře politických neziskových organizací.
 • NE přijetí eura Českou republikou.
 • NE evropské armádě vedené Bruselskou elitou.
 • NE předávání další moci z úrovně států do rukou EU.

V Evropském parlamentu budeme prosazovat:

 • PODPOŘÍME zrušení Lisabonské smlouvy a novou spolupráci národních států na základě svobody a suverenity.
 • PODPOŘÍME společný trh a svobodný pohyb občanů národních států Evropy.
 • PODPOŘÍME společné projekty dopravní a energetické infrastruktury.
 • PODPOŘÍME společné vědecké projekty a vědeckou spolupráci.
 • PODPOŘÍME spolupráci v boji s teroristy a mezinárodním zločinem.
 • PODPOŘÍME právo občanů členských zemí rozhodovat v referendu o všech zásadních otázkách včetně vystoupení z EU.
  PODPOŘÍME postupné rušení zbytečných byrokratických orgánů EU.
 • PODPOŘÍME sociální projekty pro pracující rodiny v národních státech Evropy. Musí skončit demografická genocida evropských národů a jejich nahrazování imigranty.