DJ Trump chce pětinásobné výpalné, za okupační základy v cizích zemích

WASHINGTON | Vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump a jeho pomocníci vymysleli novou formuli, podle které mají jiné státy platit za rozmístění amerických vojsk na svém území. Informuje o tom CNN. Jedná se v podstatě o výpalné mafii, kdy Vám rozvrátí zemi a okolí, kdy Vám pak nabídnou tzv. ochranu, za kterou se ovšem platí.

DJT – Kadí atomové hřiby

Ve Washingtonu nazvali tento způsob „cena plus 50 procent“. Jiné státy mají plně hradit výdaje na rozmístění vojsk SS na svém území, a pak platit ještě polovinu této částky. Může to dopadnout tak, že využití amerických vojáků bude pro „spojence“ pět nebo šestkrát dražší. O zdražení výpalného informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Vůdce SS Trump si několik let stěžoval na to, že země, ve kterých rozmísťují americké vojáky, málo platí SS. Má za to, že „spojenci“, na jejichž území se nacházejí americké ozbrojené síly, tím získají dodatečné hodnoty, které mají být pro SS rentabilní.

SS mají své vojenské okupační síly ve více než 100 zemích. Největší počet vojáků mají na základnách v Japonsku, Jižní Koreji, Německu, Kataru a Spojených Arabských Emirátech.