Brokovnice do každé rodiny! Slušní lidé hájí právo občana bránit svůj život a majetek i za použití zbraně

PUMPA (rozuměj brokovnice) do každé rodiny. Vážení, téma odzbrojování našich spoluobčanů díky šikanoznímu nařízení EU , omezující určité druhy zbraní, vyvolává masivní odpor nejen držitelů zbraní. Proč ? Protože česká legislativa v oblasti nabývání a držení zbraní je naprosto dostačující.

JUDr. Richard Novák

Slušní lidé podporují Petici proti omezování některých druhů zbraní. Náš místopředseda je jedním z Jerich iniciátorů a spoluzakladatelů. Evropská unie nás chce zbavit možnosti bránit se pokud budeme napadeni!

Slušní lidé prosazují přijetí zákona, který umožní použití střelné zbraně proti těm, kdo nezákonným způsobem proniknou na váš pozemek, do vašeho domu nebo bytu. A bohužel , tohle téma EU vůbec nezajímá.

My nejsme politici, ale občané a pocit, že musíme udělat něco víc, než mlčet a maximálně jen slovně kritizovat, nás do politiky přivedl. Chceme přesně to co vy a i proto jsme se rozhodli jít i do eurovoleb!

Chceme přispět ke změně divné politiky EU, např ve výše uvedené oblasti jde až proti zájmům občanů, pak to můžeme spolu – i proto jsme součástí týmu Kláry Samkové a naše volba je jasná. To, co je pro Italy Mateo Salvini a Liga, je pro nás Alternativa pro Českou republiku . My chceme změnu a co vy?!?

loading...

loading...
Reklama:
loading...