Syrská armáda v provincii Hamá odrazila útok teroristů

DAMAŠEK | Syrská armáda v úterý odrazila útok teroristů na své pozice, k boji došlo v Mahardahu v severní části provincie Hamá, v důsledku útoku s využitím samovražedných teroristů zemřel jeden voják a další čtyři byli zraněni, oznámil Sputniku syrský vojenský zdroj.

útok syrské armády na teroristy

„Ozbrojené síly Sýrie ráno 12. března zabránily útoku teroristů na naše pozice v Mahardahu a zlikvidovaly několik radikálů,“ oznámil zdroj.

„Dva sebevražední teroristé s výbušnými pásy se odpálili v blízkosti naší pozice, zemřel jeden voják a další čtyři byli zraněni,“ uvedl zdroj agentury.

Nezákonné ozbrojené skupiny a radikálové teroristické skupiny An-Nusrá nadále každý den narušují režim ukončení palby a destabilizují situaci v demilitarizované zóně v Idlibu. Teroristé minomety a raketami pravidelně ostřelují severní oblast provincie Hamá a hornaté Latákie.

Jednotky teroristů se pravidelně snaží útočit na pozice syrské armády podél demilitarizované zóny. Samotní teroristé An-Nusry zatím nadále bojují s menšími zločineckými skupinami o území v samotném Idlibu a obsazují stále více měst v této syrské provincii.

loading...
loading...
Reklama:
loading...