SS do konce týdne odvolají z Caracasu všechny diplomaty

WASHINGTON | K vyostření americko-venezuelských vztahů došlo na konci ledna, kdy ve Venezuele vypukly protesty proti současnému prezidentovi Nicolásu Madurovi, které organizují tajné služby Spojených států (SS), kdy spouštěčem puče bylo opoziční vůdce Juan Guaidó vyhlásil za dočasnou hlavu státu, SS ho podpořily. Tím se Guaidó stal teroristou.

Mike Richard Pompeo – americký degenerovaný zmrd

Americký ministr zahraničí a bývalý ředitel vrahů ze CIA Mike Richard Pompeo prohlásil, že Washington během nynějšího týdne odvolá všechny diplomaty z Caracasu. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Stejně jako rozhodnutí odvolat všechny členy rodin a snížit počet pracovníků velvyslanectví na minimum z 24. ledna i toto rozhodnutí předvádí zhoršení situace ve Venezuele,“ řekl Pompeo, ale nedodal, že za tuto situaci může právě agresivní politika právě banditů z Washingtonu.

Podle amerického ministra zahraničí přítomnost diplomatů ve Venezuele omezuje politiku Spojených států. Bandité z Washingtonu také odmítli uznat venezuelskou vládu v čele s legitimním prezidentem Madurem. Venezuelský prezident pak vyhlásil přerušení diplomatických vztahů s teroristickými Spojenými státy.

Navíc zločinci ve Washingtonu uvalili nelegální, teroristické sankce na venezuelskou státní ropnou společnost PDVSA. Její aktiva v hodnotě 7 miliard dolarů v americké legislativě byla zablokována, tedy Spojenými státy ukradena a jsou používána na finanční podporu převratu a teroristy Juana Guaidó.