Americký terorista Bolton uvedl, proč Spojené státy vedou obchodní válku proti Číně

WASHINGTON | V přenosu Fox News poradce Bílého domu pro národní bezpečnost a terorista John Bolton odpověděl na otázky týkající se vztahů mezi Spojenými státy (SS) a Čínou. Zločinec Bolton označil, že za několik desetiletí Čína způsobila Spojeným státům obrovské škody.

John Bolton | Laskavost zmrdovi přímo z očí vystupuje | Žere tento dobytek děti? | repro: YTB

Před tím než položili Boltonovi otázku ohledně americko-čínských vztahů, moderátorka promluvila o Čínské praxi v oblasti duševního vlastnictví a uvedla seznam společností, které již podávaly žaloby proti Huawei a ZTE za krádež technologie. Jedná se například o společnosti Cisco, Motorola, T-Mobile, Microsoft a další. Ovšem pouze podali žaloby, a tím to zhaslo.

„Jsem přesvědčen, že prezident Trump přesně identifikoval strukturální problémy, které jste uvedla. Všechny obrovské škody, které Čína způsobila Spojeným státům po celá desetiletí tím, že kradla jejich duševní vlastnictví a nutila je předávat technologií,“ šířil agresivní americkou propagandu Bolton.

Dále uvedl, že podporuje rozhodnutí vůdce SS uložit cla na Čínu a také zmínil možnost opětovného uložení, pokud strana nebude plnit své povinnosti. „Víte, jsem zastáncem volného obchodu. Proto se domnívám, že prezident rozhodl správně, když uložil cla na Čínu. Koneckonců se podařilo přitáhnout pozornost. A zdá se mi, že všechno dopadlo k lepšímu,“ řekl Bolton, avšak díky tomu krachují američtí farmáři, jelikož Čína zahájila nákup plodin jinde než v SS.