Devianti typu Fialy vyhánějí Klause z ODS

PRAHA | Informovali jsme Vás, že si Václav Klaus nebral servítky k Evropské unii na předvčerejším jednání Poslanecké sněmovny. Včera se do něj strefovala jeho stranická kolegyně Jana Černochová, která se sice předevčírem jemně Klause zastala, ale za jeho výrok o tom, že jsme proti EU bezmocní jako Židé při transportech před německými nacistickými vrahy, se omlouval modrý klaun a politický eunuch Petr Fiala.

Devianti typu Fialy vyhánějí Klause z ODS

Včera poslanecký klub ODS požádal o předčasné ukončení jednání Poslanecké sněmovny. Vzali si přestávku do 18 hodiny v délce 60 minut, což přerušilo jednání všech poslanců až do dnešní deváté hodiny, aby mohli pravdomluvného Václava Klause grilovat.

Klub ODS vyzval Klause k odchodu, píše dnešní Právo. Poslanecký klub ODS vyzval včera na mimořádném večerním jednání Václava Klause k odchodu. Poslanci zkonstatovali, že svým jednáním ODS dlouhodobě poškozuje, což je absurdní tvrzení, jelikož Václav Klaus, syn druhého prezidenta republiky Václava Klause, za ODS získal ve volbách nejvíce preferenčních hlasů. Ovšem dnešní vedení ODS je jen sebranka debilů, tak proto se mohli takto rozhodnout.

Václav Klaus řekl, že ho bude muset strana vyloučit. Nenechá se jen tak, a má pravdu, je dobré, když už se chovají jako debilové, ať se to pěkně mediálně rozmázne. „ODS je strana zasloužilých funkcionářů, kteří ji už dotáhli z třiceti procent na šest, a nenáviděli mě od té doby, co jsem tam vkročil,“ ironicky zhodnotil výsledky strany v rámci voličské podpory poslanec za ODS Klaus, kdy stanu zakládal jeho otec a byl dlouhodobým předsedou ODS:

„TeĎ se jim hodilo moje možná drakonické přirovnání,“ uzavřel pro deník Právo poslanec Václav Klaus. Co se stalo? Václav Klaus před tím řekl: „Já si ještě dovolím shrnout trošku debatu. Já jsem řekl, jak budu hlasovat a proč. Ale přesto si nemůžu nevšimnout takového pocitu, který mám, že zase projednáváme něco, co občané České republiky nechtějí. To je nařízení Evropské unie, to sem přilítlo a my tady jenom zoufale teď hledáme, jak to trošilinku zmírnit, a trošku se o to hádáme. Nezlobte se, mně to připomíná, my jsme jak židovský výbor, když nám řekli, že máme vypravit transport, a my jenom tak jako rozhodujeme, že teda ty nemocné ženy ještě nepošleme, ty půjdou až příštím vlakem. Ale jinak děláme to, co nám řeknou.“

„Já tyhle pocity mám hrozné, protože tady 57 % zákonů jsou nařízení Evropské unie, kde my jako ovce pro to zvedáme ruku a v nějaké podobě to posíláme dál českým občanům. Tak jestli vám to nevadí – mně to vadí,“ dodal ještě.