Babiš pohrdá demokracií i britským národem.

Premiér Andrej Babiš bohužel pohrdá demokracií i britským národem. Telefonicky totiž navrhl britské premiérce Mayové, aby se v Británii opakovalo referendum o vystoupení z EU. To je opravdu neskutečná arogance.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Když se evropským elitám nelíbí, jak občané rozhodnou, tak chtějí referendum opakovat – jak se stalo například v případě Irů u Lisabonské smlouvy, Dánů v případě Maastrichtské smlouvy, Irska v případě smlouvy z Nice. V případě euroústavy ji Nizozemci a Francouzi odmítli, pak byla přejmenována na Lisabonskou smlouvu a už ani neměli možnost o ni hlasovat.

Zde vidíme, jak elity popírají demokracii. Sluníčkáři, eurofilové a „liberální demokraté“ poukazují na obtíže při uskutečňování brexitu a argumentují tím falešně proti referendům a přímé demokracii. Přitom je to přesně naopak. Vedení EU hází dohodě s Brity klacky pod nohy a britští politici pak nemůžou takovou nevýhodnou dohodu odsouhlasit. A také někteří britští politici zrazují své občany, kteří si přáli Brexit a vyjádřili své přání v referendu. Referendum totiž mělo bohužel pouze doporučující charakter a finálně o Brexitu rozhodne britský parlament. Aby referendum mělo smysl, musí být závazné. Bohužel v ČR prosazuje skutečně demokratické referendum jenom SPD a ostatní strany ho buď blokují, nebo ho chtějí naprosto vykleštit.

Hnutí SPD podporuje, abyste měli právo rozhodnout se o našem členství v EU v referendu. Přijďte k volbám do Evropského parlamentu 24. a 25. května, které budou fakticky referendem o Evropské unii. Evropský parlament je totiž jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za svobodu a suverenitu České republiky – a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět. Spolu s našimi kolegy s evropské vlastenecké frakce Matteem Salvinim, Marine Le Pen, Geertem Wildersem, rakouskými Svobodnými a dalšími. Nekandidujeme proto, aby naši poslanci v Evropském parlamentu kolaborovali s elitami Evropské unie. Kandidujeme v těchto volbách, abychom zastavili diktát neomarxistických globalistů ovládajících současnou Evropskou unii. A nejsme sami – ve spolupráci s vlasteneckými politickými stranami naší frakce jsme připraveni budovat novou formu spolupráce národních států Evropy. Spolupráci, která bude respektovat a chránit naší suverenitu, svobodu, kulturu a tradiční společenské hodnoty.

Reklama: