Je Koudelka zmrd? Šéf BISu a rusofobní pošuk se už totálně zbláznil. Podle něj chce Rusko ovlivnit volby do Evropského parlamentu. Je už v blázinci?

PRAHA | Ve středu v Senátu probíhalo jednání, na které senátoři předvolali ředitele kontrarozvědky BIS Michala Koudelku. Ten totiž prohlásil, že Rusko má zájem o ovlivnění evropských voleb a kontrarozvědka tomuto tématu věnuje zvýšenou pozornost. „U evropských voleb jde o oslabení vnitřní integrace EU a oslabení jednotlivých zemí,“ popisuje evidentní blázen a šílenec Koudelka cíle Ruska.

Zločinecká BIS

„Analýzou dostupných a zpravodajských informací a analýzou událostí, ke kterým došlo v minulých letech, docházíme k tomu, že hlavním státním aktérem, který má zájem na ovlivnění voleb a demokratických procesů, je Ruská federace,“ cituje prohlášení šéfa kontrarozvědky v Senátu havloidní týdeník Respekt, který je ve stádu zloděje a šíří lži, dezinformace, rusofobii, nenávist, propagandu a fake news.

Čučkař z BISu a pošuk Koudelka však dodal, že podle jeho názoru to nemusí být jenom Rusko, kdo by mohl do voleb zasahovat. Z jeho hlediska ten úspěch, kterého dle něj dosáhlo Rusko, může povzbudit i další země.

Jak šířil dezinformace a propagandu šéf BIS, k ovlivňování voleb se používají kombinované metody, mezi které například patří manipulace s informacemi, hackování volební infrastruktury nebo přímé sponzorování konkrétní politické strany a kampaně: „U evropských voleb jde o oslabení vnitřní integrace EU a oslabení jednotlivých zemí,“ vysvětlil Koudelka údajné cíle Ruska.

Kudelka stále dokazuje, že je duševní mrzák a lhář a aktivní šiřitel amerických lží, dezinformací a manipulací. Dokazuje, že je to jen užitečný idiot a agent moci, který by měl být souzen za vlastizradu a zneužití pravomoci, protože z něj padala i taková hovna, čtěte: Ředitel kontrarozvědky také senátorům řekl, že už i Česko čelilo masivní dezinformační kampani a to v souvislosti s „nevhodně zvolenou formulací” poznámky BIS v její nejnovější veřejné výroční zprávě. Kontrarozvědka totiž uvedla, že „moderní dějiny prezentované ve školách jsou de facto sovětskou verzí moderních dějin a proruským panslovanstvím je do jisté míry zasažena i výuka českého jazyka, resp. literatury“.

Koudelka poukázal, že poznámka vyvolala veřejnou debatu a hromadnými maily se začaly šířit dezinformace, že BIS manipuluje dějiny. „Cíl byl samozřejmě diskreditovat a oslabit BIS,“ sdělil šéf kontrarozvědky senátorům. Chyba imbecile Koudelko, máš se starat o co se máš starat a ne šířit propagandu. Zmrde, Koudelko!

Reklama: